Zula Oyun’a yeni güncelleme

Yeni güncelleme ile her karakterin tarzını yansıtacak bir “eldiveni” olacak. Oyuncular, kazandıkları eldiveni ilgili karakter de çantada olursa kullanacak

Türkiye’de ve dünyada 30 milyon oyuncusu bulunan MMOFPS oyunu Zula’ya yeni gelen güncelleme ile oyuncular her oyun karakterine özel farklı bir eldiven kazanacak.

4. Levent Metrosu’ndan Üsküdar sokaklarına, Kız Kulesi’nden Mardin Sokakları ve Nemrut’a çeşitli haritalarda Zula Ekibi’nin Gladyo ile sonsuz mücadelesini yaşayan Zula oyuncuları, artık maceralarında seçtikleri oyun karakterine uygun eldivenleri de kullanacak.

“Eldivensiz racon kesilmez!” sloganıyla duyurulan yeni güncelleme ile oyun karakterlerinin ellerini güven altına alırken tarzını da bir adım daha öne taşıyacak farklı eldivenler oyuncuları bekliyor.

Zula severlerin uzun süredir beklediği “Eldiven Sistemi”nde, oyuncuların oyun sırasında kazandıkları eldiveni kullanabilmeleri için bu eldivenin ait olduğu karakterin de çantalarında olması gerekiyor. Yeni güncelleme ile silah animasyonları da yenilendi.

Detaylı bilgi almak isteyenler, https://www.zulaoyun.com/ ve Zula Oyun sosyal medya hesaplarını takip ederek tüm gelişmelerden haberdar olabiliyor.
https://www.zulaoyun.com/gelistirmeler


Hibya Haber Ajansı

Okunma