Home Alışveriş vivo Y15s ile hayat tam kapasite yaşanıyor

vivo stil sahibi tasarımı ve devasa 5000 mAh pili ile yüksek kaliteyi ulaşılabilir kılan ve Türkiye’de üretimi gerçekleştirilen ‘Y15s’ modelini satışa sundu.

Dünyanın önde gelen akıllı telefon markası vivo, Türkiye’de üretimi gerçekleştirilen Y serisinin en yeni üyesi Y15s modeli ile zengin özelliklere sahip akıllı telefonlar yaratma ve uygun fiyat aralıklarında yüksek teknolojiye ulaşma vizyonunu daha da ileriye taşıyor. Eşsiz dizaynı ve teknolojinin en gelişmiş halini bir araya getirmesiyle dikkat çeken Y serisinin, hayatı tam kapasite yaşama imkanı sunan en yenisi ‘Y15s’ satışa çıkıyor.

vivo Y15s’in 1600×720 HD + çözünürlüklü 6,51 inçlik 20:9 oranındaki yüksek görüntü kalitesine sahip ekranı vazgeçilmez özelliklerinin başında bulunuyor. HD+ Halo FullView™ geniş ekranı hem video izlerken hem oyun oynarken sunduğu etkileyici görüntü kalitesi ile kusursuz eğlence deneyimi sunuyor. Kullanıcılar deneyimin keyfine varırken vivo Y15s onlar için Göz Koruma Modu ile mavi ışığı filtreliyor ve gözlerine nazikçe davranarak baktıkları her şeyi daha büyüleyici bir hale büründürüyor. Bunların yanı sıra Y15s’i ister parlak güneş ışığının altında ister gecenin zifiri karanlığında kullanıldığında ekran parlaklığının otomatik olarak ayarlanmasıyla konforlu bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

Yepyeni vivo Y15s, her zaman “Hareket Halinde” olan ve gün boyunca rahatlıkla yanlarında taşıyabilecekleri bir akıllı telefon isteyen tüketicilerin yaşam tarzlarına uyacak tasarımıyla da yaşamın vazgeçilmez bir aksesuarı olmaya aday gösteriliyor.  

Yeni Çağın Kamerası

vivo Y15s, arkada bulunan yapay zeka destekli13 MP’lik çift kamera sistemiyle birleşen f/2,2 diyafram açıklığı sayesinde kadraj içerisine yer alan tüm ayrıntıları ortaya çıkarıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılara gerçek bir fotoğrafçılık deneyimi sunuyor. Günlük çekimleri daha kusursuz hale getirmek için tasarlanan Y15s, Panorama, Portre, Canlı Fotoğraf ve Pro Modu gibi geniş bir özellik yelpazesi ile destekleniyor. Aynı zamanda, 4 cm odak sunan 2 MP Süper Makro Kamerasıyla da çıplak gözlerden gizlenmiş mücevherlerle dolu küçük ve heyecan verici dünyaları keşfetmeye yardımcı oluyor.

Yalnızca arka kamerasının değil ön kamerasının da birçok özelliğe sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çeken Y15s, selfie ve portre fotoğraflar çekmeyi en büyük hobiniz haline getiriyor. Selfie doldurma ışığı sayesinde az ışıklı ortamlarda parlaklık etkisini gerçek zamanlı olarak görülebilmesini sağlıyor ve böylece kolaylıkla poz vermek kolaylaşıyor. Bu özellik aynı zamanda ortamdaki soğuk ve sıcak ışığa otomatik olarak uyum sağlayarak poz verenlerin mükemmel görünmesine yardımcı oluyor.