‘Sezon V: Legacy Of Fıre’ Şimdi Conqueror’s Blade’de

Sezon V Egzotik yeni bölge, ödüller, ateş birimleri ve daha fazlasını oyuna ekliyor

MY.GAMES bugün, popüler orta çağ MMO'su Conqueror’s Blade'in en son genişlemesi olan Sezon V: Legacy of Fire'ın çıktığını gururla duyuruyor! Güçlü Bizans İmparatorluğu döneminden esinlenen bu yeni sezon; savaş lortlarını, geçmişin unutulmuş öykülerini ortaya çıkarmak, güçlü ateşli birimleri toplamak ve özel sezonluk ödüllerin kilidini açmak için Anadolu'nun dört bir yanına sefere çıkmaya davet ediyor. Sezon V ile, yenilenen eğitimler ve eşit şartlarda bir oyun alanı oluşturan yepyeni Empiros (EU4) sunucusu sayesinde oyuncuların savaşa katılması her zamankinden daha kolay.

Savaşın közleri daha parlak yanıyor- alevin ham gücünden yararlanın ve bu toprakları şekillendirmek için bükün, çünkü yeni bir fetih çağı başladı! Sezon V: Legacy of Fire özellikleri:

Yepyeni Anadolu Bölgesini Keşfedin

Uzak geçmişe yolculuk yapın ve Empiros Krallığı ile onların büyük milisleri Simaki Kardeşliği’ni Anadolu'da ölüme mahkûm bir harekât başlatırken izleyin. Tüm oyuncular Sezon V'e yeni topraklarda başlayacak ve sonunda bu çarpıcı yeni bölgeyi keşfedecek. Conqueror’s Blade'in çıkışından bu yana tanıtılan bu ilk bölge, oyuncuların toprağın kontrolü için savaşabilecekleri, iki haftada bir düzenlenen Bölge Savaşları için harekât alanı sağlıyor.

Yepyeni Bir Sezon Harekâtında İlerleyin

Oyuncular; zorluklar ve ödüllerle dolu bir Sezonluk Harekata başlarken zamanla ve alevlerle savaşacak. Savaş, Anadolu'nun başkenti ve yüce bir imparatorluğun gelecekteki baş mücevheri olan Reginopolis’e büyük bir saldırı ile son bulacak.

İki Yeni Birimle Cehennem Ateşi’ni Serbest Bırakın

Sezon V boyunca açılabilen iki yeni birimle savaşların alevlerini körüklemek çok daha kolay. Bu savaşçılar, Empiros Krallığı'ndaki simyacılar tarafından geliştirilen yakıcı bir sıvı olan cehennem ateşiyle doldurulmuş silahları kullanıyorlar. Zikalyan Milisleri, kuşatma savaşları sırasında saldırganlar için ateşli bir caydırıcı olan atılabilir toprak el bombaları kullanan etkili bir savunma gücüdür. Oyuncular ayrıca, elde tutulan alev silahlarıyla donanmış heybetli bir güç olan Sifanoriler’i de toplayabilirler. Cehennem ateşinin yapısının sırrını korumaya yemin ettiler ve canlı olarak yakalanmaktan kaçınmak için dişini tırnağına takarak savaşacaklar.

Simaki Kardeşliği Saflarına Katılın

Hayranların en sevdiği birimler Simaki Kardeşliği saflarına terfi ettiği için ek takviye kuvvetler çağrılabilir! Simaki Yiğitler, Mızraklı Çavuşlara dayanan seçkin bir alayken, Simaki Paladinler meşaleyi Silahşorlerden devralır. Temel birimler Sezon İddiaları aracılığıyla farklı bir zorluğa yükseltilebilir.

Destansı Yeni Ödülleri Ortaya Çıkarın

Oyuncular rütbelerinde yükseldikçe, Sezon V'in Battle Pass’i ile 100’ün üzerinde ödül seviyesi ile özel ödüller kazanacaklar. Oyuncular, Battle Pass’in hemen ilk seviyesinde asil Vigla Muhafız Kahraman Süslemesini açacak ve savaş alanını ateşe verirken, Vardariot Birim ve At Süslemeleri, dört yeni Duygu Simgesi ve kudretli Strategos Kahraman Süslemesi dahil olmak üzere giderek daha etkileyici ödüller kazanacaklar.

Yenilenmiş Klasik Kozmetikler ve Toplanacak Yeni Silah Kaplamaları

Oyuncular ayrıca Battle Pass’den Kahraman Fişleri toplayabilir ve bunları Sezonluk Mağazada Simaki Kardeşliği’ne layık 11 yeni silah kaplaması için kullanabilirler. Sezon V ile eklenen Kadehler de kazanılabilir ve yenilenmiş klasik kozmetikler elde etmek için kullanılabilir! Oyuncular, Kadehler’i kullanarak, hayranların en sevdiği Kahraman Süslemelerinin, At Süslemelerinin ve I. Sezondan beri mevcut olmayan silah kaplamalarının yeni versiyonlarını elde edebilirler.

Sezon V: Legacy of Fire'da tarihin alevleri ile öfkelen, şimdi Conqueror’s Blade için ücretsiz bir güncelleme olarak mevcut. Bu güncelleme hakkında daha fazla bilgi için, en yeni yama notlarına göz atın ve Sezon V’in hikayesini keşfedin.

CONQUEROR’S BLADE HAKKINDA

Conqueror’s Blade, Booming Games tarafından geliştirilen ve PC için MY.GAMES tarafından yayınlanan ücretsiz bir taktiksel bir MMO oyunudur. Oyun, geniş bir açık orta çağ dünyasında geçiyor ve oyunculara bir savaş lordu yaratma, bir ordu kurup komuta etme ve bir imparatorluk kurma görevini veriyor. Oyuncular, kalelerini kurnaz karşı kuşatma önlemleriyle savunmaları gereken çevrimiçi kuşatma savaşlarına, epik sinematik 15'e 15 çatışmalara katılabilir veya bir ateş ve kan bulutuyla yıkmak için ordularını yıkıcı kuşatma silahlarıyla gönderebilirler.

11 farklı silah sınıfında uzmanlaşmış savaş lortları oluşturulabilir ve tarihin en büyük askeri kuvvetlerinden esinlenen 75'ten fazla çeşitli yakın dövüş, menzilli ve süvari birimine komuta etmek için kullanılabilir. Düzenli, büyük ölçekli içerik güncellemeleri, sezonlar ve dünyanın her yerinden oyuncularla bir araya gelme veya onlara karşı savaşma özelliği ile Conqueror’s Blade, en iyi orta çağ savaş deneyimidir.

MY.GAMES HAKKINDA

MY.GAMES uluslararası bir oyun markası (Mail.ru Grubu’nun bir parçası) ve önde gelen bir çevrimiçi eğlence şirketidir. MY.GAMES; Rusya, Avrupa ve Amerika’da 11 bölge ofisi, 1.800'den fazla personel ve 12 geliştirme stüdyosundan oluşmaktadır. MY.GAMES PC, konsollar ve mobil cihazlar için oyunlar yapmaktadır. Şirket, portföyünde War Robots, Hustle Castle, Left to Survive, Skyforge ve Allods Online gibi 150'den fazla oyun ile 80'in üzerinde proje yürütüyor. MY.GAMES portföyünde Warface, ArcheAge, Perfect World, Revelation Online, Conqueror's Blade, Lost Ark ve daha fazlası gibi tanınmış oyunlar bulunuyor. MY.GAMES oyunlarında kayıtlı 700 milyondan fazla oyuncu bulunmakta. Şirket ayrıca kendi medyasını geliştiriyor, MY.GAMES Mağaza platformunu işletiyor, özel bir yatırım bölümüne (MRGV) sahip, oyun ve e-spor hizmetlerini destekliyor ve çok daha fazla çeşitli operasyonlar yürütüyor.


Hibya Haber Ajansı

Okunma