Home Alışveriş LG ultra geniş monitörlerle hem işte hem oyunda esneklik

LG ultra geniş monitörlerle hem işte hem oyunda esneklik

by nnpbn

Klasik monitörlere göre yüzde 33 daha fazla ekran alanı sunarak 21:9 en boy oranı sağlayan LG UltraWide 34WP500, geniş bir görüş açısı ve daha fazla esneklik sunuyor.

LG Electronics (LG) ister iş, ister eğlence için kullanılabilen Ultra Geniş monitör serisinden 34WP500 ile, 34 inç UltraWide™ Full HD ekran, sRGB %95 (Tip.) ile IPS, HDR10, AMD FreeSync™ ve OnScreen Control özelliklerini bir arada sunuyor. Toplantıların, derslerin, oyunların, sohbetlerin ve aramaların tek bir görünümde kolayca yönetilebildiği LG UltraWide 34WP500, kullanıcıların sekmeler arasında sürekli geçiş yapmasına gerek bırakmadan veri sayfaları ve slaytları yan yana görüntüleyerek kolaylıkla çalışmasına ya da eğlenmesine olanak tanıyor.

RGB %95 renk gamına dayalı endüstri standardı HDR10 yüksek dinamik aralığı ile uyumlu olan monitör, izleyicilerin içeriğin çarpıcı renklerinin keyfini çıkarmasını sağlayan belirli renk ve parlaklık seviyelerini destekliyor. Geniş görüntüleme açısına sahip IPS ekran, sRGB renk spektrumunun %95’ini kapsıyor.

Kesintisiz Oyun Keyfi

Oyuncular için AMD FreeSync™ teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü ve hızlı tempolu oyunlarda kesintisiz ve akıcı hareket deneyimi sağlayan monitör, ekran yırtılmasını ve takılmayı neredeyse ortadan kaldırıyor. Dinamik Hareket Senkronizasyonu ile oyuncuların kritik anları gerçek zamanlı olarak yakalamalarına yardımcı oluyor. Nişan imleci hedef noktası, Siyah Dengeleyici gibi ekstra özellikler daha fazla oyun keyfi sağlıyor.

Göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olmak için mavi ışığı azaltan “Okuyucu Modu”, “Titreşim Önleme özelliği” ve ergonomik tasarımı ile kullanıcıların konforunu üst seviyeye çıkartan LG UltraWide 34WP500, kullanıcılardan da övgüler alıyor.

LG UltaWide 34WP500’i yakından incelemek için: https://www.lg.com/tr/monitor/lg-34wp500-b#none

LG Electronics Hakkında:

LG Electronics, Inc. dünya genelinde neredeyse her ülkedeki varlığı ve 75.000’den fazla çalışanıyla teknoloji ve üretim alanında küresel olarak faaliyet gösteren yenilikçi bir şirkettir. 2020 yılında dünya çapındaki satış rakamı 56 milyar dolar olan LG, Beyaz Eşya & İklimlendirme Çözümleri, Ev Eğlence Sistemleri, Otomotiv Malzemeleri ve Profesyonel Ürünler iş birimlerinden oluşmaktadır. Ayrıca üst sınıf LG SIGNATURE ürünleri ve yapay zekaya sahip ThinQ’in yanı sıra televizyon, beyaz eşya, iklimlendirme çözümleri, monitörler, servis robotları ve otomotiv bileşenleri alanında da dünyanın lider üreticisidir. LG Electronics hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.LGnewsroom.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Hibya Haber Ajansı

Related Posts

Leave a Comment